Nabídka

Realizované projekty

Starší projekty

Poslední novinky

Ocenění ze strany Zlínského kraje

17. 5. 2019

Společnost Technodat Develop byla oceněna jako vítěz ankety Férový zaměstnavatel. Tuto anketu každoročně vyhlašuje Zlínský kraj jako ocenění zaměstnavatelům, kteří se chovají fér ke svým zaměstnancům.
Velmi si tohoto ocenění vážíme a věříme, že férový zaměstnavatel = férový partner, kterým se dlouhodobě snažíme být i pro své zákazníky.
Více informací na stránkách Zlínského kraje.


CRM systém CRMplus verze 5.0

1. únor, 2015

Vyšla přelomová verze 5.0 našeho CRM systému


Nové stránky CRMPLUS

5. květen, 2014

Byla spuštěna nová verze stránek našeho CRM systému CRMPLUS


Představujeme nové logo CRMplus

3. červen, 2013


 

Softwarová část - Základní moduly Docházkového systému

Aplikace RAC Scanner a RAC WebScan

Aplikace RAC Scanner a RAC WebScan zobrazují aktuální stav docházky zaměstnanců a jejich činnost, popřípadě důvod nepřítomnosti. Aplikace se liší v přístupu k docházkovému systému. RAC Scanner je desktopová aplikace, kterou má uživatel na svém počítači (klient) a přes kterou přistupuje do docházkového systému. Naopak RAC WebScan umožňuje přístup z kteréhokoliv PC přes webové rozhraní.

Okno aplikace RAC Scanner

Aplikace RAC Reports

Aplikace RAC Reports spravuje veškerou agendu spojenou s docházkou. RAC Reports je rozdělena na dvě části – uživatelskou a administrátorskou.

Uživatelská část slouží ke sledování docházky, disponuje funkcemi pro tisk a export měsíčních průchodů a ostatních akcí zaměstnance, filtrování, tvorbu měsíčních souhrnů pro skupiny zaměstnanců, dotazování do systému pomocí tzv. OLAP kostky atd. Administrátorská část slouží přidělování přístupových práv k výkazům druhých osob a přidávání nových osob (zaměstnanců).

Okno aplikace RAC Reports