Nabídka

Realizované projekty

Starší projekty

Poslední novinky

Ocenění ze strany Zlínského kraje

17. 5. 2019

Společnost Technodat Develop byla oceněna jako vítěz ankety Férový zaměstnavatel. Tuto anketu každoročně vyhlašuje Zlínský kraj jako ocenění zaměstnavatelům, kteří se chovají fér ke svým zaměstnancům.
Velmi si tohoto ocenění vážíme a věříme, že férový zaměstnavatel = férový partner, kterým se dlouhodobě snažíme být i pro své zákazníky.
Více informací na stránkách Zlínského kraje.


CRM systém CRMplus verze 5.0

1. únor, 2015

Vyšla přelomová verze 5.0 našeho CRM systému


Nové stránky CRMPLUS

5. květen, 2014

Byla spuštěna nová verze stránek našeho CRM systému CRMPLUS


Představujeme nové logo CRMplus

3. červen, 2013


 

Softwarová část - Volitelné moduly Docházkového systému

Modul Pracovní výkazy

Softwarový modul Pracovní výkazy spravuje pracovní výkazy a pracovní činnost zaměstnance. Poskytuje ucelený přehled o pracovní náplni zaměstnanců, který lze efektivně vyhodnocovat.

Díky tomuto modulu má zaměstnanec přehled o odpracovaných hodinách, vyčerpané dovolené a služebních cestách. Manažeři získávají přehled o pracovní činnosti zaměstnanců, např. kolik času strávili na jednotlivých projektech. K efektivnímu vyhodnocování slouží dotazy do docházkového systému, které zobrazí data přehledně v tzv. vícedimenzionální tabulce. Pohled na výsledná data jde následně jednoduše měnit pomocí přetáhnutí dimenze. Tak lze např. rychle získat informace kolik zaměstnanců pracovalo na projektu nebo na kolika projektech pracoval jeden zaměstnanec.

Multidimenzionální kostka

Modul Kniha jízd

Softwarový modul Kniha jízd slouží ke správě jízd zaměstnanců a k vedení agendy o služebním vozidle.

Pomocí tohoto modulu lze jednoduše udržovat knihu jízd a služební cesty spojit s pracovním výkazem zaměstnance. Kniha jízd dále umožňuje import CSV souborů z čerpání/nákupů CCS karet, rozlišování soukromých a služebních jízd, zakládat oblíbené trasy nebo oblíbené místa, která lze vyhledat přímo na mapě a exportovat knihu jízd do různých formátů. Výstupy z knihy jízd nabízejí dotazy do systému, které zobrazí data ve vícedimenzionální tabulce, podobně jako v modulu Pracovní výkazy.

Kniha jízd - přehled
Kniha jízd